Burc yorumlari

 • 1 cinayete 11 gözaltı

  Antalya’da, Seyit Gazi Dağistanlı’nın öldürülmesine ilişkin 11 kişi gözaltına alındı.

  Beldibi Mahallesi’nde 5 Şubat’ta elleri atkıyla bağlanmış halde bir erkek cesedi bulunmasının ardından soruşturma başladan cinayet büro amirliği ekipleri, ölen kişinin, Alanya’da ailesi kayıp başvurusunda bulunan 31 yaşındaki işçi Seyit Gazi Dağistanlı olduğunu tespit etti.

  Dağistanlı’nın 27 Mayıs 2011 tarihinde Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde, arkadaşı K.B ile silahlı kavgaya karıştığı ve bu kavgada K.B’nin öldüğünü belirleyen güvenlik güçleri, K.B’nin babası Z.B’nin, oğlunun ölümünden Dağistanlı’yı sorumlu tuttuğunu tespit etti.

  Yapılan teknik ve fiziki takibin ardından Antalya, Alanya, İstanbul, Kahramanmaraş ve Kayseri’de düzenlenen operasyonlarda, cinayeti azmettirdiği öne sürülen Z.B, oğlu M.B, cinayeti işlediği iddia edilen O.A ve Ü.Y ile cinayete yardım ve yataklık ettikleri öne sürülen R.A, S.D, İ.A, İ.B, E.K, H.T. ve S.K’yı gözaltına aldı.

  Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde 27 Mayıs 2011’de karıştığı silahlı kavgada S.K tarafından silahla vurulan K.B’nin kaldırıldığı Adana Numune Hastanesi’nde beyin ölümü gerçekleşmişti. K.B’nin babası Z.B ve yakınları, organ bağışına onay vermiş, kalbi Ege Üniversitesi’nde Ali Celep’e, karaciğeri Gaziantep Üniversitesi’ndeki bir hastaya, böbreklerinden biri Gaziantep Özel Sani Konukoğlu Hastanesi’nde yatan hastaya, bir böbreği ve pankreası ise Akdeniz Üniversitesindeki iki hastaya nakledilmişti.

  AA

  Okunma Sayısı ; 1.290

  1 cinayete 11 gözaltı Benzer Yazılar

  Irak’ta mart, 112 sivil, polis ve askerin hayatını kaybetmesiyle 2003’teki Amerikan işgalinden bu yana en az ölümün yaşandığı ay
  Suriye Ulusal Konseyi Başkanı Burhan Galyun, Arap Birliği Genel Sekreterliğiyle birlikte bir hafta içerisinde BM Güvenlik Konseyi’ne gitme
  Bank Asya 1. Lig’de yapılan maçta Kasımpaşa ile Adanaspor 1-1 berabere kaldı.
  Pakistan’da hükümetin petrol ürünleri ve sıkıştırılmış doğal gaza yaptığı zam tepkiye neden oldu.
  Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te bir benzin istasyonunda yangın sonucu patlama meydana geldi.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  1 cinayete 11 gözaltı Etiketler