Burc yorumlari

 • Almanya’daki fuara 33 Türk şirketi katıldı

  Almanya’nın Nürnberg kentinde 2 yılda bir düzenlenen Kapı ve Pencere Fuarı açıldı.

  Fuara aralarında 33 Türk şirketinin de bulunduğu 36 ülkeden 1.278 şirket katılıyor.

  Fuarda, cam ürünleri, güvenlik sistemleri, cam yapılar, makineler, ofis ekipmanları, araçlar, kapı, pencere yapımında kullanılan kimyasal mamuller gibi bu alandaki yeni teknolojiler sergileniyor.

  VHS firmasının yetkilisi Süleyman Taşkın firma olarak fuara ilk defa katıldıklarını belirterek, ”Amacımız Türkiye’yi tanıtmak ve Türkiye’de ürettiğimiz ürünlerin kaliteli olduğunu gösterip yeni pazarlar kurmak” dedi.

  Pimapen firma yetkilisi Alev Sarıkoç PVC profil ve ilk defa ahşap kaplamaların tanıtımı konusunda hizmet verdiklerini ifade ederek Avrupa ülkelerinin çoğuna pencere, alüminyum parça ihracat ettiklerini, Rusya’da açtıkları Enwin adlı yeni firmayla Türkiye’ye büyük döviz girdisi sağladıklarını kaydetti.

  Asaşpen firma yetilisi Hilmi Raşit Begaki ise bu fuarda amaçlarının yeni müşteriler bulmak olduğunu ve ürünlerinin yüzde 70’ini ihraç ettiklerini vurguladı.

  Yasis firma yetkilisi Soner Bulgan ve Emel Karaçay da ürettikleri kapı ve pencere kollarını Avrupa’ya pazarladıklarını ifade etti.

  Okunma Sayısı ; 1.150

  Almanya’daki fuara 33 Türk şirketi katıldı Benzer Yazılar

  Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst, Fenerbahçe’ye yapılan saldırı nedeniyle flaş bir öneride bulundu. Galatasaray Sportif
  Kayseri Elektrik T.A.Ş’nin sermayesinde bulunan Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’na ait yüzde 20 oranındaki hissenin özelleştirme
  Polisan Holding AŞ, 19 milyon 750 bin lira tutarında halka açılma yoluyla hisse senedi ihracı için Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) başvuruda
  İstanbul Menkul Kıymetler Borsasında (İMKB) işlem gören hisse senetleri haftalık bazda ortalama yüzde 1,64 değer kazandı.
  İMKB Başkanı İbrahim Turhan ‘İşletmelerimizin halka arza önem vermesi, yatırımcılarımızın finansal okur yazarlık çabalarının artırılması

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Almanya’daki fuara 33 Türk şirketi katıldı Etiketler