Burc yorumlari

 • Bu statta G.Saray ve Türk bayrağı yasak

  İngiltere Championship’te Millwall Kulübü, bu hafta ezeli rakibiyle oynayacağı maçta stada Türk ve Galatasaray bayrağının sokulmaması adına sert önlemler aldı.

  İngiltere Championship’te bu hafta Millwall ile Leeds United arasında oynanacak olan kritik maç öncesinde Millwall cephesi stada Türk ve Galatasaray bayrağının sokulmaması adına sert önlemler aldı.

  Milwall taraftarlarının, 2000 yılında İstanbul’da hayatını kaybeden Leeds United taraftarlarını hatırlatmak ve rakibe sataşmak için geçtiğimiz yıl oynanan maçta Türk bayrakları açması büyük tepki toplamıştı. Bu yıl da aynı senaryonun yaşanmaması için maç öncesi Türk bayrağı araması yapılacağı belirtildi.

  Millwall Kulübü yöneticisi Andy Ambler, “Geçen yılki maçta da benzeri şeyler yaşandığı için sıkı önlemler aldık. Maç öncesi stada Türk bayraklarıyla gelinmemesi için uyarılar yaptık, stadyum girişinde de gerekli aramaları yapacağız” dedi.

  Okunma Sayısı ; 1.168

  Bu statta G.Saray ve Türk bayrağı yasak Benzer Yazılar

  Irak’ta mart, 112 sivil, polis ve askerin hayatını kaybetmesiyle 2003’teki Amerikan işgalinden bu yana en az ölümün yaşandığı ay
  Suriye Ulusal Konseyi Başkanı Burhan Galyun, Arap Birliği Genel Sekreterliğiyle birlikte bir hafta içerisinde BM Güvenlik Konseyi’ne gitme
  Bank Asya 1. Lig’de yapılan maçta Kasımpaşa ile Adanaspor 1-1 berabere kaldı.
  Pakistan’da hükümetin petrol ürünleri ve sıkıştırılmış doğal gaza yaptığı zam tepkiye neden oldu.
  Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te bir benzin istasyonunda yangın sonucu patlama meydana geldi.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Bu statta G.Saray ve Türk bayrağı yasak Etiketler