Burc yorumlari

 • Bülent Deriş: Adaylığım reklam değil

  Beşiktaş Kulübünün seçimli olağanüstü genel kurulunda başkan adayı olduğunu açıklayan eski yönetici Bülent Deriş, reklam için aday olmadığını ifade etti.

  Deriş, ”Beşiktaş’ın anahtarını kimse beklemesin” başlığıyla yaptığı yazılı açıklamada, ”Adaylığım reklam değil. Ben adaylığımı açıkladığım günden bu yana ekip arkadaşlarımla yoğun bir çalışma içerisindeyim, reklam peşinde olsam televizyon kanallarını dolaşırdım. Televizyona çıkarsam da BJK TV’ye çıkarım, reklam değil proje için çalışıyorum” ifadelerini kullandı.

  Beşiktaş Kulübü için neler yapabileceği konusunda uğraştığını kaydeden Deriş, şöyle devam etti:

  ”Sayın Serdal Adalı’nın çekilmesi kendi kararıdır. Ben kişilerle ilgili polemiğe girmem. Sayın Süleyman Seba’ya çok saygı duyarım. Ona sormuşlar, o da düşüncesini söylemiş. Hiç kimseye bağlı kalmadan Beşiktaş için ne yapabilirim, onun için uğraşıyorum. Benimle birlikte hareket eden kocaman bir ekip var, ne karar alırsam onlarla birlikte ve sadece Beşiktaş’ın menfaatleri doğrultusunda alırım.”

  -”Oy pazarlığı yapmam”-

  Beşiktaş için ürettiği projeler bulunduğunu, bu konuda da bir hayli yol katettiklerini anlatan Deriş, açıklamasına şöyle devam etti:

  ”Biz Beşiktaş için neler yapabiliriz, ona bakıyoruz. Şu an ürettiğimiz çok önemli projeler var. Bir hayli yol katettiğimiz önemli çalışmalara da imza attık. Beşiktaş’ın içinde bulunduğu durumu gereksiz bir biçimde karartmaya, bulandırmaya kimsenin hakkı yok. Tamam borç çok, gelirler az, ama burası da Beşiktaş. Herkes, hangi camiadan bahsettiğini bir kez daha düşünsün, fayda sağlamayacaklar gölge etmesin. Kimseyle oy pazarlığı yapmam, zaman laf üretme zamanı değil, proje üretme ve çalışma zamanıdır.

  Daha önce söylediklerimin arkasındayım. Camia sadece tek bir listede birleşirse, ben ve arkadaşlarımla, oluşacak bu ortak listeye destek veririz, ama bu desteği lafla değil projelerle veririz. Beşiktaş taraftarının içi rahat olsun, bu camia çok büyük ve asla sahipsiz kalmaz.”

  Okunma Sayısı ; 1.077

  Bülent Deriş: Adaylığım reklam değil Benzer Yazılar

  Irak’ta mart, 112 sivil, polis ve askerin hayatını kaybetmesiyle 2003’teki Amerikan işgalinden bu yana en az ölümün yaşandığı ay
  Suriye Ulusal Konseyi Başkanı Burhan Galyun, Arap Birliği Genel Sekreterliğiyle birlikte bir hafta içerisinde BM Güvenlik Konseyi’ne gitme
  Bank Asya 1. Lig’de yapılan maçta Kasımpaşa ile Adanaspor 1-1 berabere kaldı.
  Pakistan’da hükümetin petrol ürünleri ve sıkıştırılmış doğal gaza yaptığı zam tepkiye neden oldu.
  Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te bir benzin istasyonunda yangın sonucu patlama meydana geldi.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Bülent Deriş: Adaylığım reklam değil Etiketler