Burc yorumlari

 • EL-Cezire’den A Haber’e transfer

  EL-Cezire Türk Televizyonunun en önemli ekran yüzlerinden biri olmaya hazırlanan Fatih ER, daha önce birlikte çalıştıkları Genel Yayın Yönetmeni Cengiz ER’in teklifiyle A Haber’e transfer oldu.

  Konya’da doğan genç gazeteci, mesleğe yerel medyada başladıktan sonra önce Kanal 7, ardından da Star Haber’de çalıştı. Medya eğitimi için gittiği Avustralya’da çeşitli televizyonlarda görev yaptı. TV Net ve Kanal 24’ün kurucu ekibinde de dış haberler editörü ve sunucu olarak çalışan ER, üç yıl boyunca TRT’nin Kudüs temsilciliğini yaptı.

  Fatih ER, Arap Baharı sürecinde Mısır, Tunus ve Libya’da yaptığı başarılı haberlerle adını hem Türkiye’de hem dünyada duyurdu. Bir süre önce El Cezire Türk ekibine dahil olan Fatih Er, iyi derecede İngilizce ve İbranice biliyor.

  Fatih ER, A yeni kanalı A Haber’de editör-sunucu ve senior-muhabir olarak görev yapacak.

  Okunma Sayısı ; 1.364

  EL-Cezire’den A Haber’e transfer Benzer Yazılar

  Irak’ta mart, 112 sivil, polis ve askerin hayatını kaybetmesiyle 2003’teki Amerikan işgalinden bu yana en az ölümün yaşandığı ay
  Suriye Ulusal Konseyi Başkanı Burhan Galyun, Arap Birliği Genel Sekreterliğiyle birlikte bir hafta içerisinde BM Güvenlik Konseyi’ne gitme
  Bank Asya 1. Lig’de yapılan maçta Kasımpaşa ile Adanaspor 1-1 berabere kaldı.
  Pakistan’da hükümetin petrol ürünleri ve sıkıştırılmış doğal gaza yaptığı zam tepkiye neden oldu.
  Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te bir benzin istasyonunda yangın sonucu patlama meydana geldi.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  EL-Cezire’den A Haber’e transfer Etiketler