Burc yorumlari

 • Günlük Burçlar 08 Mart 2012 Burç Yorumları

  Günlük burç yorumları ve astroloji hakkında bilgiler, Burçlar ve burçların özellikleri, burçların yorumları günlük burçlar, burçların yükselen burçları, Burç ve Para, Burç ve Aşk, Burç ve İş, Burç ve Sağlık, Bugün Sizi Neler Bekliyor, İşte Burçların bugünkü yorumu

  KOÇ BURCU 8 Mart 2012 Burç Yorumu ( 21 Mart – 20 Nisan )
  Şüphe yakanızı bırakmıyor. Partnerinizin tatlı ve sempatik tavırları size olası bir problem varmış gibi hissettiriyor. Ama o size yalan söylemiyor.

  BOĞA BURCU 8 Mart 2012 Burç Yorumu ( 21 Nisan – 21 Mayıs )
  Aşık olduğunuz kişi ile romantik saatler yaşayacaksınız. Ancak aşkınıza hükmetmeyi denemeyin. Sahiplenme duygularınız yüksek.

  İKİZLER BURCU 8 Mart 2012 Burç Yorumu ( 22 Mayis – 21 Haziran )
  Rüyalarınız gerçeğe dönüşüyor. Size fayda sağlayan dostlarınız sayesinde karşı cinsle tanışma fırsatı yakalayarak güçlü bir aşk bulacaksınız.

  YENGEÇ BURCU 8 Mart 2012 Burç Yorumu ( 22 Haziran – 23 Temmuz )
  Bugün çalışanlar için iş değişimi söz konusu olabilir. Sanatla ilgili alanları seçenler için başarılarının devamı gelecektir. Habersok.com Baş ağrısı çekebilirsiniz.

  ASLAN BURCU 8 Mart 2012 Burç Yorumu ( 24 Temmuz – 21 Ağustos )
  Bekarlar için bugün hayat arkadaşı seçimi arifesi. Sizler tam anlamı ile aşkı ve mutluluğu hak eden kişilersiniz. Değişime hazır hissediyorsunuz.

  BAŞAK BURCU 8 Mart 2012 Burç Yorumu ( 22 Ağustos – 23 Eylül )
  Maddi açıdan bugün biraz sıkıntı çekebilirsiniz. Ancak aynı zamanda yeterince keyifli olacağınız ve aza kanaat getirebileceğiniz bir gündesiniz.

  TERAZİ BURCU 8 Mart 2012 Burç Yorumu ( 24 Eylül – 23 Ekim )
  Mantığınız sayesinde her şeyin olumlu yönde geliştiğini göreceksiniz. Aşk hayatınız güzel bir haberle hareketlenecek. Haberşok.com Fikirleri hemen uygulamaya koyun.

  AKREP BURCU 8 Mart 2012 Burç Yorumu ( 24 Ekim – 23 Kasım )
  Arkadaşlık ilişkilerinizde iyi olmanıza rağmen aşkınıza karşı kırıcı olabilirsiniz. Karşı cins sizi kibirli görüyor. Hep kendinizden söz etmemelisiniz.

  YAY BURCU 8 Mart 2012 Burç Yorumu ( 24 Kasım – 22 Aralık )
  Menfaatinizin olmadığı yerden hemen uzaklaşıyorsunuz. Bu da geleceğe yönelik iyi bir başlangıçlar yapacağınızı gösteriyor.

  OĞLAK BURCU 8 Mart 2012 Burç Yorumu ( 23 Aralık – 20 Ocak )
  İlişkilerinizde içe kapanık görünüyorsunuz. Kolay kolay düşündüklerinizi açamıyorsunuz. Habersok.com Mutlu bir bir birliktelik istiyorsanız açık olmalısınız.

  KOVA BURCU 8 Mart 2012 Burç Yorumu ( 21 Ocak – 19 Şubat )
  Bugün her şeyden önce risk ve maceraya düşkünlüğünüz var. Harekete geçmeden önce dününüzü kontrol edin. İkili ilişkiler sakıncalı.

  BALIK BURCU 8 Mart 2012 Burç Yorumu ( 20 Şubat – 20 Mart )
  Mutlu bir yaşam sizi bekliyor. Oysa bu başarınız sizden kaynaklanıyor. Mükemmeli arayarak ertelediğiniz planlar bugün hayatınıza girecek.

  Okunma Sayısı ; 1.206

  Günlük Burçlar 08 Mart 2012 Burç Yorumları Benzer Yazılar

  Muş’ta polis ekipleri tarafından ikamet, araç ve iş yeri hırsızlığı şüphelisi olarak gözaltına alınan 17 şahıstan 3’ü tutuklandı. Muş’ta
  Manisa’nın Salihli ilçesinde jandarma ekipleri, demiryolu kenarındaki sazlık alan içerisinde ekili vaziyette 83 kök Hint Keneviri bitkisi ele geçirdi. Manisa’nın
  Kayseri İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından uyuşturucu ile mücadele çalışmaları kapsamında yapılan çalışmalar sonucu bir yolcu
  Erzurum’da aşırı tonajlı kamyon, kavşakta hızını alamayınca 3 ton keresteyi yola savurdu. Erzurum’da aşırı tonajlı kamyon, kavşakta
  Genç Kadın, Bu Kareden 1 Ay Sonra, Yine Aynı Kişi Tarafından Bu Kez Kurşunlandı İstanbul Yenibosna’da eski nişanlısından şiddet gördüğü

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Günlük Burçlar 08 Mart 2012 Burç Yorumları Etiketler