Burc yorumlari

 • Kenan Sofuoğlu’na ikinci kaza şoku

  Kenan Sofuoğlu’nun, Sakarya’nın Akyazı ilçesindeki yarış pistindeki antrenmanda motosikletten düştüğü ve sağ topuğunda kırık oluştuğu öğrenildi.

  İtalya’da geçirdiği kazanın ardından Türkiye’ye dönen milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu’nun, Sakarya’nın Akyazı ilçesindeki yarış pistindeki antrenmanda motosikletten düştüğü ve sağ topuğunda kırık oluştuğu öğrenildi.

  AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, İtalya’daki kazanın ardından Akyazı’daki pistte antrenmanlara başlayan Sofuoğlu, motosikletten düştü. Özel Adatıp Hastanesi’nde tedavi altına alınan ve sağ topuğunda kırık oluştuğu belirlenen Kenan Sofuoğlu’nun ayağı alçıya alındı.

  Sofuoğlu, bir hafta önce İtalya’da geçirdiği kazanın ardından kendisini daha iyi hissettiğini belirterek, ”Bugün İtalya yarışları için antrenmana başladım, ancak kaza yaptım. Sağ ayağımda kırık oluştu, şu anda ayağım alçıda. İtalya’daki yarış doktorlarına burada çekilen filmleri gönderdim. Oradan gelecek haberi bekliyorum. Eğer ameliyat için çağırırlarsa İtalya’ya gideceğim. 1 Nisan’daki yarış riske girdi ama yetişmek için zamanı iyi değerlendirmeye çalışacağım” diye konuştu.

  Sofuoğlu, 16 Mart’ta İtalya Şampiyonası’nın Imola Pisti’ndeki resmi test antrenmanlarında kaza geçirmiş ve sol dizinde kırık oluşmuştu.

  Okunma Sayısı ; 1.088

  Kenan Sofuoğlu’na ikinci kaza şoku Benzer Yazılar

  Irak’ta mart, 112 sivil, polis ve askerin hayatını kaybetmesiyle 2003’teki Amerikan işgalinden bu yana en az ölümün yaşandığı ay
  Suriye Ulusal Konseyi Başkanı Burhan Galyun, Arap Birliği Genel Sekreterliğiyle birlikte bir hafta içerisinde BM Güvenlik Konseyi’ne gitme
  Bank Asya 1. Lig’de yapılan maçta Kasımpaşa ile Adanaspor 1-1 berabere kaldı.
  Pakistan’da hükümetin petrol ürünleri ve sıkıştırılmış doğal gaza yaptığı zam tepkiye neden oldu.
  Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te bir benzin istasyonunda yangın sonucu patlama meydana geldi.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Kenan Sofuoğlu’na ikinci kaza şoku Etiketler