Burc yorumlari

 • Nadir’nin eşi attan düştü dava ertelendi

  KKTC’li ünlü işadamı Asil Nadir’le ilgili İngiltere’de devam eden yolsuzluk davasına Nadir’in eşi Nur Nadir’in attan düşüp kaza geçirmesiyle ara verildiği belirtildi.

  The Independent gazetesi, Londra görülen yolsuzluk davasının Asil Nadir’in 27 yaşındaki eşi Nur Nadir’in, duruşmadan bir gün önce Hyde Park’ta atından düşmesi sonucunda hastaneye kaldırılması nedeniyle durdurulduğunu kaydetti.

  Gazete, hakimin, jüriye 70 yaşındaki Nadir’in duruşmaya devam edebilmek için enşinin durumu hakkında fazla stresli ve üzüntülü olduğunu söylediği belirtildi.

  Haberde, Polly Peck şirketler topluluğundan 13 ayrı para çalma suçlamasıyla hakim karşısında olan Asil Nadir’in eşiyle KKTC’de üniversiteden 21 yaşında mezun olduğunda evlendiği ve Nur Nadir’in iki ay önce davalar başladığından beri Asil Nadir’i desteklediği ifade edildi.

  ANKA

  Okunma Sayısı ; 1.204

  Nadir’nin eşi attan düştü dava ertelendi Benzer Yazılar

  Irak’ta mart, 112 sivil, polis ve askerin hayatını kaybetmesiyle 2003’teki Amerikan işgalinden bu yana en az ölümün yaşandığı ay
  Suriye Ulusal Konseyi Başkanı Burhan Galyun, Arap Birliği Genel Sekreterliğiyle birlikte bir hafta içerisinde BM Güvenlik Konseyi’ne gitme
  Bank Asya 1. Lig’de yapılan maçta Kasımpaşa ile Adanaspor 1-1 berabere kaldı.
  Pakistan’da hükümetin petrol ürünleri ve sıkıştırılmış doğal gaza yaptığı zam tepkiye neden oldu.
  Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te bir benzin istasyonunda yangın sonucu patlama meydana geldi.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Nadir’nin eşi attan düştü dava ertelendi Etiketler