Burc yorumlari

 • Polise alkoll

  Alkollü olarak araç kullanırken polise yakalanan Avusturya’nın Villach belediye başkanı yardımcısı Richard Pfeiler istifa etti.

   İktidardaki Sosyal Demokrat Partili Pfeiler’in güney otoyolunda yaptığı kaza sonrası 1,4 promil alkollü olduğunun anlaşıldığı belirtildi.

  Kaza sonrası basına yazılı açıklama gönderen Pfeiler, gece yarısı otoyolda otomobiliyle seyir halindeyken, “saniyelik bir uyku sonucu” maddi hasarla sonuçlanan bir kaza yaptığını ve yapılan kontrolde alkollü olduğunun saptandığını bildirdi.

  Pfeiler, “bu olaydan gerekli dersi çıkararak görevinden derhal istifa ettiğini” kaydetti.

  Villach belediye başkanı Helmut Manzenreiter de olayı doğruladı ve “vizyon sahibi bir yardımcısını kaybetmekten üzüntü duyduğunu” belirtti.

  Yardımcısı Pfeiler’in olaydan sonra basın ve rakipleri tarafından “nasıl tahrik ve taciz edileceğini” tahmin ettiğini ifade eden Manzenreiter, bu nedenle “Pfeiler’in istifasını anlayışla karşıladığını ve işleme koyduğunu” kaydetti.

  Okunma Sayısı ; 1.262

  Polise alkoll Benzer Yazılar

  Irak’ta mart, 112 sivil, polis ve askerin hayatını kaybetmesiyle 2003’teki Amerikan işgalinden bu yana en az ölümün yaşandığı ay
  Suriye Ulusal Konseyi Başkanı Burhan Galyun, Arap Birliği Genel Sekreterliğiyle birlikte bir hafta içerisinde BM Güvenlik Konseyi’ne gitme
  Bank Asya 1. Lig’de yapılan maçta Kasımpaşa ile Adanaspor 1-1 berabere kaldı.
  Pakistan’da hükümetin petrol ürünleri ve sıkıştırılmış doğal gaza yaptığı zam tepkiye neden oldu.
  Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te bir benzin istasyonunda yangın sonucu patlama meydana geldi.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Polise alkoll Etiketler