Burc yorumlari

 • Aslı Çakır: Atletizmin kaderini değiştirdim

  Dünya Salon Atletizm Şampiyonaları tarihinde Türkiye’ye ilk madalyayı kazandıran atlet Aslı Çakır Haber7’ye konuştu. Çikolata Abla Türk Atletizminin tarihini değiştirdiğini kaydetti..

  VİDEO İÇİN TIKLAYINGALERİ İÇİN TIKLAYIN

  Dünya Salon Atletizm Şampiyonaları tarihinde Türkiye’ye ilk madalyayı kazandıran atlet Aslı Çakır Alptekin oldu. Aslı Çakır İstanbul’daki şampiyonada 1500 metre finalinde 4.08.74’lük derecesiyle  Türkiye rekoru kırarak bronz madalyayı kazanmayı başardı. Aslı Çakır aldığı bu bronz madalya ile Türk atletizminin bir dönemeçten geçtiği görüşünde.

  kullan

  ASLI’DA DUR DURAK YOK! ASLI’YI İDMAN YAPARKEN BULDUK

  Günlük idmanlarını hiç aksatmayan ve onu atletizm pistinde antrenman yaparken yakaladığımız Aslı’yı, hocası ve eşi İhsan Alptekin’le yeni başarılar için çalışırken görüntüledik. İstanbul’da gelen bronz madalya ile 2 gün idman yapmayan Aslı için antrenmanlar günlük yaşamın bir parçası. Atletizmde günlük idman yapılmadığı takdirde sporcuda geriye gidiş söz konusu.

  kullan

  ÇİKOLATA ABLA ATLETİZMDE YENİ BAŞARILAR BEKLİYOR

  Kenya’da Kenyalı çocuklara çikolata dağıttığı için ‘Çikolata Abla’ diye anılan Aslı Çakır Alptekin’le eşi ve hocası İhsan Alptekin yeni başarılar hedefliyor. Aslı Çakır Türkiye’de sadece 2 gün bile futbol konuşulmayıp, atletizm konuşulmasından son derece memnun.

  kullan

  Haber7’ye önemli açıklamalar yapan Alptekin ailesinin asıl hedefi Olimpiyatlar…

   

  ASLI ÇAKIR’IN ANTRENÖRÜ EŞİ İHSAN ALPTEKİN DE ASLI’DAN ÇOK UMUTLU

  Okunma Sayısı ; 1.415

  Aslı Çakır: Atletizmin kaderini değiştirdim Benzer Yazılar

  Irak’ta mart, 112 sivil, polis ve askerin hayatını kaybetmesiyle 2003’teki Amerikan işgalinden bu yana en az ölümün yaşandığı ay
  Suriye Ulusal Konseyi Başkanı Burhan Galyun, Arap Birliği Genel Sekreterliğiyle birlikte bir hafta içerisinde BM Güvenlik Konseyi’ne gitme
  Bank Asya 1. Lig’de yapılan maçta Kasımpaşa ile Adanaspor 1-1 berabere kaldı.
  Pakistan’da hükümetin petrol ürünleri ve sıkıştırılmış doğal gaza yaptığı zam tepkiye neden oldu.
  Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te bir benzin istasyonunda yangın sonucu patlama meydana geldi.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Aslı Çakır: Atletizmin kaderini değiştirdim Etiketler