Burc yorumlari

 • Astroloji 09 Mart 2012 Günlük Burç Yorumları

  Günlük burç yorumları ve astroloji hakkında bilgiler, Burçlar ve burçların özellikleri, burçların yorumları günlük burçlar, burçların yükselen burçları, Burç ve Para, Burç ve Aşk, Burç ve İş, Burç ve Sağlık, Bugün Sizi Neler Bekliyor, İşte Burçların bugünkü yorumu

  KOÇ BURCU 09 Mart 2012 Burç Yorumu ( 21 Mart – 20 Nisan )
  Hayallerinizin esiri olmamak için kendinizle savaşıyorsunuz. Sevgiliniz artık gönül oyunlarından yoruldu. Onunla açıkça konuşmayı tercih edin.

  BOĞA BURCU 09 Mart 2012 Burç Yorumu ( 21 Nisan – 21 Mayıs )
  Genel yaşamınıza iş yaşamınızı endekslemeyin. Ufak dalgınlıklarınız bir çok işinizi alt üst edebilir. Kısa yolculuklara sıcak bakmalısınız.

  İKİZLER BURCU 09 Mart 2012 Burç Yorumu ( 22 Mayis – 21 Haziran )
  Kendinizi zorluyor karar vermek için çabalıyorsunuz. Bu kadar etki altında kalmamalısınız. Habersok.com İlişkinizde kötü veya iyi giden her şeyi analiz ederek hareket edin.

  YENGEÇ BURCU 09 Mart 2012 Burç Yorumu ( 22 Haziran – 23 Temmuz )
  Sevdiğiniz kişi bugün ruhunuza ilham vererek insani duygularınızı harekete geçiriyor. Sanki ayaklarınız yerden kesilmiş gibi çok mutlusunuz.

  ASLAN BURCU 09 Mart 2012 Burç Yorumu ( 24 Temmuz – 21 Ağustos )
  Dostlarınıza verdiğiniz önemi partnerinize de verirseniz kendisini yalnız hissetmeyecektir. Ona ilginiz azalırsa sizden kısa sürede sıkılabilir.

  BAŞAK BURCU 09 Mart 2012 Burç Yorumu ( 22 Ağustos – 23 Eylül )
  Gergin ve stresli tavırlarla işinizdeki başarısızlıklardan kurtulamazsınız. Haberşok.com Sakince çözmeniz gereken sorunlarınız olduğunu siz de çok iyi biliyorsunuz.

  TERAZİ BURCU 09 Mart 2012 Burç Yorumu ( 24 Eylül – 23 Ekim )
  Aşk yaşamınızı uzatma imkanı kendi ellerinizde. Bugün tam anlamı ile saygılı ve seviyeli hareketleriniz sevdiğinizin aklını başından alacak.

  AKREP BURCU 09 Mart 2012 Burç Yorumu ( 24 Ekim – 23 Kasım )
  Paraya ihtiyacınız var ama işinizi aksatıyorsunuz. Aile büyüklerinizden beklediğiniz yardım artık kesilecek gibi. Toparlanmaya çalışın.

  YAY BURCU 09 Mart 2012 Burç Yorumu ( 24 Kasım – 22 Aralık )
  Aşk yaşamınızda her şey hayal dünyasında ilerliyor. İş hayatında ise pratik çözümler üretiyor ve çevrenize yardımınızı esirgemiyorsunuz.

  OĞLAK BURCU 09 Mart 2012 Burç Yorumu ( 23 Aralık – 20 Ocak )
  Uzun zamandır beklediğiniz her şeyin ertelenmesi moralinizi ve düzeninizi alt üst etmeye yetti. Habersok.com Acele ettiğinizde her şeyi mahvedebilirsiniz.

  KOVA BURCU 09 Mart 2012 Burç Yorumu ( 21 Ocak – 19 Şubat )
  Duygusal yaşamınızda ufakta olsa zorlanmalar baş gösterebilir. Pratik zekanızla bu zorlukları istediğiniz anda yenebilirsiniz. Ancak biraz daha pozitif olun.

  BALIK BURCU 09 Mart 2012 Burç Yorumu ( 20 Şubat – 20 Mart )
  Bugün duygusal dünyanıza her zamankinin aksine daha fazla zaman ayıracak ve onunla fikirbirliği yapacaksınız. Karşınıza büyük fırsatlar çıkacak.

  Okunma Sayısı ; 1.951

  Astroloji 09 Mart 2012 Günlük Burç Yorumları Benzer Yazılar

  Cem Yılmaz ve Hande Ataizi buluştukları mekanda son derece samimi görüntüler sergiledi. Ataizi’nin kahkahaları geceye damga vurdu.   Son
  Yavuz Bingöl’le ayrılık haberini doğrulayan Öykü Gürman “Yavuz benim her zaman kıymetlimdir, yollar ayrılabilir ama dostluklar bitmez”
  Kazananın büyük ihtimalle 3. Lig’e yükseleceği Tekirdağ-Kocaeli maçında polis, güvenlik önlemi çerçevesinde 41 plakalı araçları karşılaşma
  Bu Tarz Benim’ yarışmasının olaylı yarışmacısı, Instagram hesabı üzerinden ilk kez makyajsız fotoğrafını paylaşınca kısa sürede

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Astroloji 09 Mart 2012 Günlük Burç Yorumları Etiketler