Burc yorumlari

 • Astroloji 10 Mart 2012 Günlük Burç Yorumu

  Günlük burç yorumları ve astroloji hakkında bilgiler, Burçlar ve burçların özellikleri, burçların yorumları günlük burçlar, burçların yükselen burçları, Burç ve Para, Burç ve Aşk, Burç ve İş, Burç ve Sağlık, Bugün Sizi Neler Bekliyor, İşte Burçların bugünkü yorumu

  KOÇ BURCU 10 Mart 2012 Burç Yorumu ( 21 Mart – 20 Nisan )
  Duygusal bir süreç içine girdiniz. Aşk özlemi çekmeniz hata. Zaten partneriniz size gereken sevgiyi veriyor bundan fazlasına şımarıklık olur.

  BOĞA BURCU 10 Mart 2012 Burç Yorumu ( 21 Nisan – 21 Mayıs )
  Partnerinizden çok farklı çizgi içindesiniz. Ona karşı son derece kibar ve nazik olsanız da; aksi gibi onun biraz kabalaştığı gün olabilir.

  İKİZLER BURCU 10 Mart 2012 Burç Yorumu ( 22 Mayis – 21 Haziran )
  Girişimci yapınızla hemen partnerinizin dikkatini üzerinize çekmeyi başarıyorsunuz. habersok.com Sizler ön planda olmak için bunu yapıyorsunuz zaten.

  YENGEÇ BURCU 10 Mart 2012 Burç Yorumu ( 22 Haziran – 23 Temmuz )
  Hayalperestliğin sınırını zorluyorsunuz. Derin düşünceleriniz var ama kendinizi bu düşüncelere kaptırmayın. Paylaştığınız kimseler sizi kırılabilir.

  ASLAN BURCU 10 Mart 2012 Burç Yorumu ( 24 Temmuz – 21 Ağustos )
  Sevdiğiniz randevuları sürekli size hatırlatmaktan bıkacak. Aslında onu sevdiğinizi o da biliyor. haberşok.com Aşk sorunlarınız işinizden kaynaklanıyor.

  BAŞAK BURCU 10 Mart 2012 Burç Yorumu ( 22 Ağustos – 23 Eylül )
  İlişkiniz bozuluyor bunun siz de farkındasınız. Bunları bir kenara bırakın çünkü siz gerçekten birbirinizi seviyorsunuz. Fedakarlık gerekebilir.

  TERAZİ BURCU 10 Mart 2012 Burç Yorumu ( 24 Eylül – 23 Ekim )
  Arzu ettiğiniz aşka ilk adımı attınız. Artık yeni başlangıçların hayalini kurmamanız için bir sebep yok. Bir an önce çevrenize bu durumu açılabilirsiniz.

  AKREP BURCU 10 Mart 2012 Burç Yorumu ( 24 Ekim – 23 Kasım )
  Duygusal olarak bağlı olduğunuz kişilerle bugün ayrılmak zorunda kalabilirsiniz. habersok.com Yatırım yapmak istediğiniz zaman insanlar aklınızı karıştırıyor.

  YAY BURCU 10 Mart 2012 Burç Yorumu ( 24 Kasım – 22 Aralık )
  Saldırmaya hazır gibi gözlerinizi öfke bürüdü. Aslında bu durumunuzun farkında değilsiniz. İçinizde sevdiğinize karşı son derece sıcak.

  OĞLAK BURCU 10 Mart 2012 Burç Yorumu ( 23 Aralık – 20 Ocak )
  Karşınızdaki kişiyi kırdığınızın farkında değilsiniz. İş yaşamınızın zorluklarını anlatıyor ama çalışmaya gelince çok yorucu olmadığını biliyorsunuz.

  KOVA BURCU 10 Mart 2012 Burç Yorumu ( 21 Ocak – 19 Şubat )
  Bugün duygusal anlamda eksiklik yaşayabilirsiniz. Partneriniz size karşı ilgisiz davranıyor. haberşok.com Bu da sizi mutsuz ediyor. Ancak bu sadece sizin bakış açınız.

  BALIK BURCU 10 Mart 2012 Burç Yorumu ( 20 Şubat – 20 Mart )
  Öfkeye kapılmazsanız partneriniz size çok uygun. Hayatın pozitif yönlerini yakalamayı iyi bilmelisiniz. İlişkinizde dışa dönük olmanız sevginizi uzatacak.

  Okunma Sayısı ; 1.325

  Astroloji 10 Mart 2012 Günlük Burç Yorumu Benzer Yazılar

  Muş’ta polis ekipleri tarafından ikamet, araç ve iş yeri hırsızlığı şüphelisi olarak gözaltına alınan 17 şahıstan 3’ü tutuklandı. Muş’ta
  Manisa’nın Salihli ilçesinde jandarma ekipleri, demiryolu kenarındaki sazlık alan içerisinde ekili vaziyette 83 kök Hint Keneviri bitkisi ele geçirdi. Manisa’nın
  Kayseri İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından uyuşturucu ile mücadele çalışmaları kapsamında yapılan çalışmalar sonucu bir yolcu
  Erzurum’da aşırı tonajlı kamyon, kavşakta hızını alamayınca 3 ton keresteyi yola savurdu. Erzurum’da aşırı tonajlı kamyon, kavşakta
  Genç Kadın, Bu Kareden 1 Ay Sonra, Yine Aynı Kişi Tarafından Bu Kez Kurşunlandı İstanbul Yenibosna’da eski nişanlısından şiddet gördüğü

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Astroloji 10 Mart 2012 Günlük Burç Yorumu Etiketler