Burc yorumlari

 • Bakan Davutoğlu’nu çok kızdıran soru

  Bakan Davutoğlu Viyana’daki temaslarının ardından bir grup Türk ve Avusturyalı gazeteci ile bir araya geldi. Avusturyalı gazeteci’nin bir sorusu Davutoğlu’nun kızdırdı.

  Bir gazetecinin “Türkiye’deki Suriyeli mültecilerin durumunun iyi olmadığı ifade ediliyor” şeklindeki ifadesine çok sinirlenen Davutoğlu, “Kim bunu söyleyen, bana ismini söyleyin” dedi. Avusturyalı gazetecinin “Suriyeli muhalifler” cevabını vermesi üzerine tekrar “Kim bu muhalifler, bana ismini söyleyin direkt kendisiyle konuşmak istiyorum” dedi.

  Davutoğlu, mülteciler için her ay 15 milyon dolar harcadıklarını ifade ederek, 17 bin mültecinin yaşadığı Türkiye’ye her gün bine yakın mültecinin geldiğini söyledi. Ahmet Davutoğlu bu kadar mültecinin herhangi bir Avrupa ülkesine gelmesi durumunda sistemin çökeceğini belirtti.

  Okunma Sayısı ; 1.116

  Bakan Davutoğlu’nu çok kızdıran soru Benzer Yazılar

  Irak’ta mart, 112 sivil, polis ve askerin hayatını kaybetmesiyle 2003’teki Amerikan işgalinden bu yana en az ölümün yaşandığı ay
  Suriye Ulusal Konseyi Başkanı Burhan Galyun, Arap Birliği Genel Sekreterliğiyle birlikte bir hafta içerisinde BM Güvenlik Konseyi’ne gitme
  Bank Asya 1. Lig’de yapılan maçta Kasımpaşa ile Adanaspor 1-1 berabere kaldı.
  Pakistan’da hükümetin petrol ürünleri ve sıkıştırılmış doğal gaza yaptığı zam tepkiye neden oldu.
  Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te bir benzin istasyonunda yangın sonucu patlama meydana geldi.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Bakan Davutoğlu’nu çok kızdıran soru Etiketler