Burc yorumlari

 • Barakada yanarak öldüler

  Plastik ve cam şişe toplamak için gelen Şerafettin Batu (33) ve Ahmet Yeşim (25), Tekirsu dere yatağında kendilerinin yaptığı barakada yanarak öldü.

  Adana’dan Niğde’nin Ulukışla ilçesine bağlı Çiftehan kasabasına plastik ve cam şişe toplamak için gelen Şerafettin Batu (33) ve Ahmet Yeşim (25), Tekirsu dere yatağında kendilerinin yaptığı barakada yanarak öldü.

  Olay, 4 gündür eşinden haber alamayan Gülizar Batu’nun dün Adana’dan Çiftehan’a gelmesiyle ortaya çıktı. Çöplük kenarında bulunan barakaya geldiğinde barakanın kül yığınına döndüğünü gören Batu, hemen beldeye giderek jandarmaya müracaat etti. Olay yerine giden jandarma, Şerafettin Batu ve Ahmet Yeşim’in yandığını belirledi.

  Yangına barakada aydınlatma amacıyla kullanılan mumun sebep olduğu belirtildi. Cesetler otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

  Okunma Sayısı ; 1.137

  Barakada yanarak öldüler Benzer Yazılar

  Irak’ta mart, 112 sivil, polis ve askerin hayatını kaybetmesiyle 2003’teki Amerikan işgalinden bu yana en az ölümün yaşandığı ay
  Suriye Ulusal Konseyi Başkanı Burhan Galyun, Arap Birliği Genel Sekreterliğiyle birlikte bir hafta içerisinde BM Güvenlik Konseyi’ne gitme
  Bank Asya 1. Lig’de yapılan maçta Kasımpaşa ile Adanaspor 1-1 berabere kaldı.
  Pakistan’da hükümetin petrol ürünleri ve sıkıştırılmış doğal gaza yaptığı zam tepkiye neden oldu.
  Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te bir benzin istasyonunda yangın sonucu patlama meydana geldi.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Barakada yanarak öldüler Etiketler