Burc yorumlari

 • Bu tarz benim Nur bozar

  Bu Tarz Benim’ yarışmasının olaylı yarışmacısı, Instagram hesabı üzerinden ilk kez makyajsız fotoğrafını paylaşınca kısa sürede yorum yağmuruna tutuldu.

  ‘Bu Tarz Benim’ adlı tarz yarışmasının olaylı yarışmacısı Nur Bozar, yarışmanın üzerinden zaman geçmesine rağmen hala hafızalardan silinmedi.

  “MAKYAJSIZ DA GÜZELSİN”

  Instagram hesabından paylaştığı doğal pozlarıyla takipçilerinin beğenisini kazanan güzel yarışmacı, makyajsız ve saçları dağınık bir halde çektiği fotoğrafını paylaştı.

  Bozar’ın paylaştığı fotoğrafın altına takipçilerinden bazıları, “Makyajsız da güzelsin” yazarken; bir çoğu “Bir daha böyle sokağa çıkma” sözleriyle eleştirilerde bulundu.

  Okunma Sayısı ; 1.678

  Bu tarz benim Nur bozar Benzer Yazılar

  Cem Yılmaz ve Hande Ataizi buluştukları mekanda son derece samimi görüntüler sergiledi. Ataizi’nin kahkahaları geceye damga vurdu.   Son
  Yavuz Bingöl’le ayrılık haberini doğrulayan Öykü Gürman “Yavuz benim her zaman kıymetlimdir, yollar ayrılabilir ama dostluklar bitmez”
  Kazananın büyük ihtimalle 3. Lig’e yükseleceği Tekirdağ-Kocaeli maçında polis, güvenlik önlemi çerçevesinde 41 plakalı araçları karşılaşma
  Günlük burç yorumları ve astroloji hakkında bilgiler, Burçlar ve burçların özellikleri, burçların yorumları günlük burçlar, burçların

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Bu tarz benim Nur bozar Etiketler