Burc yorumlari

 • cem ve hande de GECE İLERLEYİNCE SAMİMİYET ARTTI

  Cem Yılmaz ve Hande Ataizi buluştukları mekanda son derece samimi görüntüler sergiledi. Ataizi’nin kahkahaları geceye damga vurdu.

   

  Son günlerde çıktığı gece gezmelerinde sürekli olarak ikiz kız kardeşlerle görüntülenen  Cem Yılmaz önceki akşam  Nişantaşı’nda bir mekanda görüntülendi.

  GECE İLERLEYİNCE SAMİMİYET ARTTI

  Central adlı mekanı tercih eden  Cem Yılmaz, burada  Hande Ataizi ve  Esin Maraşlıoğlu ile karşılaştı. Gecenin ilerleyen saatlerinde sohbetin dozu ve samimiyet de arttı.

  KAHKAHALARI GECEYE DAMGA VURDU

  Bir ara aynı masada yan yana sohbete tutuşan  Cem Yılmaz ve  Hande Ataizi’nin samimi kahkahaları geceye damga vurdu. İkilinin samimiyeti magazin muhabirlerinin objektiflerine de böyle yansıdı.

  Okunma Sayısı ; 1.457

  cem ve hande de GECE İLERLEYİNCE SAMİMİYET ARTTI Benzer Yazılar

  Yavuz Bingöl’le ayrılık haberini doğrulayan Öykü Gürman “Yavuz benim her zaman kıymetlimdir, yollar ayrılabilir ama dostluklar bitmez”
  Kazananın büyük ihtimalle 3. Lig’e yükseleceği Tekirdağ-Kocaeli maçında polis, güvenlik önlemi çerçevesinde 41 plakalı araçları karşılaşma
  Bu Tarz Benim’ yarışmasının olaylı yarışmacısı, Instagram hesabı üzerinden ilk kez makyajsız fotoğrafını paylaşınca kısa sürede
  Günlük burç yorumları ve astroloji hakkında bilgiler, Burçlar ve burçların özellikleri, burçların yorumları günlük burçlar, burçların

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  cem ve hande de GECE İLERLEYİNCE SAMİMİYET ARTTI Etiketler