Burc yorumlari

 • Diyarbakır’da eş zamanlı 3 fuar

  Diyarbakır’da yılın ilk fuar organizasyonunda eş zamanlı olarak 3 fuarın açılacağı açıklandı.

  TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım AŞ Temsilcisi Gözde Ocak Baştımar yaptığı açıklamada, TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi’nde 29 Mart-1 Nisan tarihleri arasında eş zamanlı olarak ”Ortadoğu Ahşap İşleme Makineleri Fuarı”, ”Ortadoğu Mobilya Yan Sanayi Fuarı” ile ”Ortadoğu  Üretim Makineleri ve Yan Sanayiler Fuarı” düzenleyeceklerini söyledi.

  Valilik, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası, Diyarbakır Ticaret Borsası ile Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinin desteğiyle gerçekleştirilecek fuarlara Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen 126 firmasının katılacağını bildiren Baştımar, fuara bölgedeki 22 il ile Ortadoğu ülkelerinden ziyaretçilerin geleceğini kaydetti.

  Baştımar, fuarların, ahşap işleme makineleri, mobilya yan sanayi ve aksesuarları ile üretim makineleri sektörlerinde her geçen gün ortaya çıkan yeni teknoloji, makine ve malzemelerin kullanıcılarla buluşmasını sağlayacağını da ifade ederek, şöyle dedi:

  ”Bölgenin ticari ve sosyo-ekonomik potansiyeline katkıda bulunmak, bayilik ve distribütörlük olanaklarına zemin hazırlamak amacını taşıyan fuarlarda, katılımcı firmalar, müşterilerle bir araya gelerek doğrudan bağlantı kuracak.

  Ziyaretçiler sektördeki teknolojik yenilik ve gelişmeleri takip edilebilecek, yeni trendleri, ürün ve hizmetleri yakından görme, kendilerine en uygun ürünleri inceleme ve değerlendirme fırsatı bulacak. Fuarlar, bölge pazarının yanı sıra Ortadoğu pazarında da önemli etkiler yaratacak.

  Fuarlar, Ortadoğu pazarına ahşap işleme makineleri, mobilya yan sanayi ve aksesuarları ile imalat makineleri, malzemeleri ve donanımları satmak isteyen, ülkemizin ve dünyanın en önemli markaları ile sektör profesyonellerinin bir araya geldiği önemli bir platform olacak.”

  Baştımar, TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi’nde 29 Mart Perşembe günü saat 12.00’de açılacak fuarların, 1 Nisan 2012’ye kadar saat 11.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebileceğini sözlerine ekledi.

  Okunma Sayısı ; 1.281

  Diyarbakır’da eş zamanlı 3 fuar Benzer Yazılar

  Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dürüst, Fenerbahçe’ye yapılan saldırı nedeniyle flaş bir öneride bulundu. Galatasaray Sportif
  Kayseri Elektrik T.A.Ş’nin sermayesinde bulunan Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’na ait yüzde 20 oranındaki hissenin özelleştirme
  Polisan Holding AŞ, 19 milyon 750 bin lira tutarında halka açılma yoluyla hisse senedi ihracı için Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) başvuruda
  İstanbul Menkul Kıymetler Borsasında (İMKB) işlem gören hisse senetleri haftalık bazda ortalama yüzde 1,64 değer kazandı.
  İMKB Başkanı İbrahim Turhan ‘İşletmelerimizin halka arza önem vermesi, yatırımcılarımızın finansal okur yazarlık çabalarının artırılması

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Diyarbakır’da eş zamanlı 3 fuar Etiketler