Burc yorumlari

 • Eğitmeni yaralayan öğrenciye 7 ay hapis

  Kocaeli’de, kendisini sınav yapmadığı gerekçesiyle tartıştığı öğretim üyesini bıçakla ağır yaralayan öğrenci, 7 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.

  Kocaeli 2. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya, tutuksuz sanık Selman Özev ile bıçakla yaralanan öğretim üyesi Ersin Uğurkan katılmadı. Duruşma sonunda mahkeme, sanığın, müştekiyi kamu görevi nedeni ile öldürmeye teşebbüs ettiğine hükmederek, sanığı ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırdı. Olay öncesi müştekinin hakaret etmesini haksız tahrik sayan mahkeme, eylemin teşebbüs aşamasında kalması ve sanığın iyi halini de gözönünde bulundurarak cezayı 7 yıl 4 aya indirdi.

  Kocaeli Üniversitesi Hereke Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret Bölümü öğrencisi Selman Özev, 28 Ocak 2010’da geç geldiği sınava tekrar girmek için öğretim üyesi Ersin Uğurkan ile görüşmüş, bu sırada çıkan tartışmada Özev, Uğurkan’ı bıçakla ağır yaralamıştı.

  Okunma Sayısı ; 1.172

  Eğitmeni yaralayan öğrenciye 7 ay hapis Benzer Yazılar

  Irak’ta mart, 112 sivil, polis ve askerin hayatını kaybetmesiyle 2003’teki Amerikan işgalinden bu yana en az ölümün yaşandığı ay
  Suriye Ulusal Konseyi Başkanı Burhan Galyun, Arap Birliği Genel Sekreterliğiyle birlikte bir hafta içerisinde BM Güvenlik Konseyi’ne gitme
  Bank Asya 1. Lig’de yapılan maçta Kasımpaşa ile Adanaspor 1-1 berabere kaldı.
  Pakistan’da hükümetin petrol ürünleri ve sıkıştırılmış doğal gaza yaptığı zam tepkiye neden oldu.
  Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te bir benzin istasyonunda yangın sonucu patlama meydana geldi.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Eğitmeni yaralayan öğrenciye 7 ay hapis Etiketler