Burc yorumlari

 • Gençlerbirliği’nde beklenen ayrılık

  Gençlerbirliği Kulübü Genel Menajeri Mehmet Dilber, görevinden ayrıldı.

  Başkent ekibinin başkanı İlhan Cavcav, Dilber’in, 12 Ekim 2010’dan bu yana Gençlerbirliği Futbol Kulübü Genel Menajerliği’ni yaptığını hatırlattı.

  ”Futbol kulüplerinin her biri kendi gelenekleri ve alışkanlıklarıyla yönetilir” diyen Cavcav, şöyle konuştu:

  ”34 yıldır Gençlerbirliği Kulübü’nün başkanıyım. Bu süre içinde birçok teknik adam ve menajerle çalıştım. Bu arkadaşlarımızdan bazılarıyla yollarımız ayrıldı. Zaman içinde tekrar çalışma fırsatı bulduk. Hepsi benim genel prensiplerimi süreç içinde öğrenmiştir. Kulüple ilgili hemen her kararı, her işleyişi ayrıntısıyla bilmek isterim.”

  Mehmet Dilber’den teknik konularla ilgili bir takım rahatsızlıkları olduğunu dile getiren başkan Cavcav, sözlerini şöyle sürdürdü:

  ”Bu rahatsızlıklarımı kendisiyle önümüzdeki günlerde konuşmak istedim, ancak kabul etmedi. Kendi görev tanımıyla ilgili itirazlarını dile getirdi. Sayın Dilber’e prensiplerimden vazgeçmeyeceğimi ve bu şartlarda çalışmamızın mümkün olmadığını ifade ettim. Mehmet Bey, bu kararımı değiştirmem konusunda herhangi bir ifadede bulunmadığı gibi, kulüpteki görevine devam etmek isteğini de belirtmemiştir. Dolayısıyla bu noktadan sonra kendisiyle beraber çalışamayacağımız açıktır.”

  Cavcav, Mehmet Dilber’e futbol hayatında başarı dileyerek, şunları kaydetti:

  ”Sayın Dilber’i kırk yıldır tanırım. Kulübümüze verdiği hizmet ve katkılar için müteşekkiriz. Sayın Dilber’den boşalan görevle ilgili şu an için bir tasarrufumuz yok. Bu konudaki haberler kulüp tarafından ilan edilmediği sürece birer spekülasyondan ibarettir. Yönetim kurulundan arkadaşlarımızın Sayın Dilber’in yerini geçici bir süre de olsa başarıyla dolduracaklarından eminim.”

  Okunma Sayısı ; 1.261

  Gençlerbirliği’nde beklenen ayrılık Benzer Yazılar

  Irak’ta mart, 112 sivil, polis ve askerin hayatını kaybetmesiyle 2003’teki Amerikan işgalinden bu yana en az ölümün yaşandığı ay
  Suriye Ulusal Konseyi Başkanı Burhan Galyun, Arap Birliği Genel Sekreterliğiyle birlikte bir hafta içerisinde BM Güvenlik Konseyi’ne gitme
  Bank Asya 1. Lig’de yapılan maçta Kasımpaşa ile Adanaspor 1-1 berabere kaldı.
  Pakistan’da hükümetin petrol ürünleri ve sıkıştırılmış doğal gaza yaptığı zam tepkiye neden oldu.
  Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te bir benzin istasyonunda yangın sonucu patlama meydana geldi.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Gençlerbirliği’nde beklenen ayrılık Etiketler