Burc yorumlari

 • Kadınlar günü Fuhuş Operasyonu

  Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Ahlak Masası ekipleri Otoyol’da fuhuş yapan kadınlara yönelik operasyon düzenledi. Operasyonda 5 kişi gözaltına alındı.

  Polis 8 Mart Kadınlar günü Fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine Şanlıurfa-Gaziantep oto yolunda biri erkek 3 kişiye yönelik operasyon düzenledi.
  Kovalamaca Sonucu yakalandı
  26 yaşındaki kardeşi Çile Ç. İle birlikte otoyolda fuhuş yapan 29 yaşındaki Cennet A. Polis tarafından takibe alındı. Yoldan geçen TIR ve otomobillerde para karşılığında fuhuş yapıldığını tespit eden Polis yakınlarda bir erkeğin ise kadınlara gözcülük yaptığını fark etti. 34 yaşındaki Kemal D. Polisi görünce kaçmaya başladı. Yaklaşık 500 metre tepelik alana doğru kaçan Kemal D. Polisin ısrarlı takibi sonucu yakalandı. Üzerinde tabanca çıkan Kemal D. gözaltına alınırken, diğer bir ekip ise kadınları iş üstünde yakaladı. 2 TIR şoförüyle yakalanan Cennet A. Ve Çile Ç.’nin 2 yıldır Şanlıurfa otoban yolunda fuhuş yaptıkları öğrenildi.
  Geçen yılda yakalanmışlar
  Geçen yıl aynı gün aynı kadınların bu bölgede fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine baskın yapan ekipler, Cennet A. ve Çile Ç.’ İle birlikte kendilerine gözcülük yapan Şahin H. Ve Müslüm G.’yi gözaltına almış Şahin H. Ve Müslüm G. çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı. Kadınlar doktor raporu ardından serbest bırakılırken, aynı yerde fuhuş yapmaya devam etti.
  2 kardeşin geçen yıldan bu güne kadar kentin değişik yerlerinde fuhuş yaptıkları daha sonra da Otoyolda bu işe devam ettikleri belirlendi. Doktor raporu için Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma hastanesine çıkarılan kadınlar serbest bırakıldı.
  Kemal D’nin ise adliyeye sevk edileceği öğrenildi. sanliurfa.com

  Okunma Sayısı ; 1.089

  Kadınlar günü Fuhuş Operasyonu Benzer Yazılar

  Irak’ta mart, 112 sivil, polis ve askerin hayatını kaybetmesiyle 2003’teki Amerikan işgalinden bu yana en az ölümün yaşandığı ay
  Suriye Ulusal Konseyi Başkanı Burhan Galyun, Arap Birliği Genel Sekreterliğiyle birlikte bir hafta içerisinde BM Güvenlik Konseyi’ne gitme
  Bank Asya 1. Lig’de yapılan maçta Kasımpaşa ile Adanaspor 1-1 berabere kaldı.
  Pakistan’da hükümetin petrol ürünleri ve sıkıştırılmış doğal gaza yaptığı zam tepkiye neden oldu.
  Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te bir benzin istasyonunda yangın sonucu patlama meydana geldi.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Kadınlar günü Fuhuş Operasyonu Etiketler