Burc yorumlari

 • Rusya’da 9 kişilik aile yangında yok oldu

  Rusya’nın Urallar bölgesindeki Perm kentinde çıkan bir yangında, 7’si çocuk 9 kişilik bir ailenin tüm fertlerinin hayatını kaybettiği bildirildi.

  Rusya Acil Durumlar Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, Perm kenti yakınlarındaki bir kasabada bulunan 4 katlı binada bu sabaha karşı yangın çıktığı ve aynı aileden 9 kişinin hayatını kaybettiği kaydedildi.

  Açıklamada, binanın alt katında yaşayan 9 kişilik ailenin çıkan yangında kurtulmayı başaramadığı belirtilerek, ”Yangın söndürme çalışmalarının sonunda 5 erkek, 2 kız çocuğu ve 2 de yetişkine ait cesetler bulundu” denildi.

  Açıklamada yangında hayatını kaybedenlerin tamamının aynı aileden olduğu belirtilerek, talihsiz ailenin ölümüne karbon monoksit zehirlenmesinin yol açmış olabileceği kaydedildi.

  Rusya’daki binalarda eski elektrik kabloları yüzünden her yıl çıkan binlerce yangında binlerce kişi hayatını kaybediyor.

  Okunma Sayısı ; 1.064

  Rusya’da 9 kişilik aile yangında yok oldu Benzer Yazılar

  Irak’ta mart, 112 sivil, polis ve askerin hayatını kaybetmesiyle 2003’teki Amerikan işgalinden bu yana en az ölümün yaşandığı ay
  Suriye Ulusal Konseyi Başkanı Burhan Galyun, Arap Birliği Genel Sekreterliğiyle birlikte bir hafta içerisinde BM Güvenlik Konseyi’ne gitme
  Bank Asya 1. Lig’de yapılan maçta Kasımpaşa ile Adanaspor 1-1 berabere kaldı.
  Pakistan’da hükümetin petrol ürünleri ve sıkıştırılmış doğal gaza yaptığı zam tepkiye neden oldu.
  Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te bir benzin istasyonunda yangın sonucu patlama meydana geldi.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Rusya’da 9 kişilik aile yangında yok oldu Etiketler