Burc yorumlari

 • Tatlıses’e zırhlı Mercedes’e yalanlama

  Bir yıl önce silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses’e, Dünya Göz Hastanesi’nin sahibi Eray Kapıcıoğlu tarafından zırhlı bir Mercedes hediye edildiği haberi yalanlandı.

  Sabah’ın Günaydın ekinde Özlem Avcı imzasıyla yer alan haberde Kapıcıoğlu’nun, ünlü türkücüye Mercedes marka zırhlı bir araç aldığı iddia edilmişti.

  Tatlıses’in bir süredir bu zırhlı aracı kullandığı ifade edilmiş ve  güvenlik gerekçesiyle medyadan Mercedes’in modelinin gizlendiği ifade edilmişti.

  Dünyagöz Hastaneler Grubu konu ile ilgili yazılı bir açıklama yaparak iddiayı yalanladı.

  Açıklamada şöyle denildi: “‘Tatlıses’e Zırhlı Mercedes Hediyesi’ başlığıyla bugün basında yer alan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

  Habere konu olan Mercedes Benz S500 L araç, iddia edildiği gibi İbrahim Tatlıses’e hediye olarak verilmemiştir. Hatta bahsi geçen araç, www.sahibinden.com adresinden de 13 Şubat 2012 ilan tarihinde satışa sunulmuştur.

  Söz konusu araç, Sayın İbrahim Tatlıses tarafından satın alınmıştır.

  Dünyagöz Hastaneler Grubu olarak, asılsız bir haberle gündeme gelinmesinden dolayı üzüntü duyduğumuzu belirtir, gereken düzeltmenin yapılmasını rica ederiz.”

  Okunma Sayısı ; 1.439

  Tatlıses’e zırhlı Mercedes’e yalanlama Benzer Yazılar

  Irak’ta mart, 112 sivil, polis ve askerin hayatını kaybetmesiyle 2003’teki Amerikan işgalinden bu yana en az ölümün yaşandığı ay
  Suriye Ulusal Konseyi Başkanı Burhan Galyun, Arap Birliği Genel Sekreterliğiyle birlikte bir hafta içerisinde BM Güvenlik Konseyi’ne gitme
  Bank Asya 1. Lig’de yapılan maçta Kasımpaşa ile Adanaspor 1-1 berabere kaldı.
  Pakistan’da hükümetin petrol ürünleri ve sıkıştırılmış doğal gaza yaptığı zam tepkiye neden oldu.
  Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te bir benzin istasyonunda yangın sonucu patlama meydana geldi.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Tatlıses’e zırhlı Mercedes’e yalanlama Etiketler