Burc yorumlari

 • UEFA Kongresi yarın İstanbul’da

  34 yıl aradan sonra Türkiye’nin bir kez daha ev sahipliği yapacağı UEFA’nın yıllık olağan kongresi yarın yapılacak.

  UEFA’nın yıllık olağan kongresi yarın İstanbul’da yapılacak. 34 yıl aradan sonra Türkiye’nin bir kez daha ev sahipliği yapacağı ve bu yıl 36’ncısı düzenlenen UEFA Kongresi saat 09.30’da İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılacak.

  Kongrenin açılış konuşmalarını Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, FIFA Başkanı Sepp Blatter, UEFA Başkanı Michel Platini ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören yapacak.

  Kongrenin ardından aynı gün saat 14.30’da UEFA Başkanı Michel Platini, UEFA Genel Sekreteri Gianni Infantino ile birlikte bir basın toplantısı yapacak.

  Kongreyi ve sonrasındaki basın toplantısını sadece akredite basın mensupları takip edebilecek. Akreditasyon talebi UEFA tarafından onaylanmayan ve daha önceden akreditasyon başvurusu yapmayan hiçbir medya mensubu ilgili alanlara giriş yapamayacak.

  Akreditasyon başvurusu onaylanan medya mensupları ise akreditasyon kartlarını teslim alabilmeleri için, UEFA tarafından kendilerine e-mail ile yollanan onay yazısını ve basın kartlarını yanlarında getirmeleri gerekmektedir.

  Basın mensupları akreditasyonlarını, 22 Mart Perşembe günü saat 07.00-14.30 arasında açık olacak olan İstanbul Kongre Merkezi Akreditasyon Dağıtım Kulübesi’nden alabilecek.

  Okunma Sayısı ; 1.176

  UEFA Kongresi yarın İstanbul’da Benzer Yazılar

  Irak’ta mart, 112 sivil, polis ve askerin hayatını kaybetmesiyle 2003’teki Amerikan işgalinden bu yana en az ölümün yaşandığı ay
  Suriye Ulusal Konseyi Başkanı Burhan Galyun, Arap Birliği Genel Sekreterliğiyle birlikte bir hafta içerisinde BM Güvenlik Konseyi’ne gitme
  Bank Asya 1. Lig’de yapılan maçta Kasımpaşa ile Adanaspor 1-1 berabere kaldı.
  Pakistan’da hükümetin petrol ürünleri ve sıkıştırılmış doğal gaza yaptığı zam tepkiye neden oldu.
  Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te bir benzin istasyonunda yangın sonucu patlama meydana geldi.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  UEFA Kongresi yarın İstanbul’da Etiketler