Burc yorumlari

 • Zeppos yarın Türkiye’ye geliyor

  Yunanistan Dışişleri Bakanlığı Genel Sekreteri Büyükelçi İoannis Aleksios Zeppos, yarın Türkiye’ye geliyor.

  Bakanlık sözcüsü Grigoris Delavekuras, Zeppos’un yarın Türkiye’de Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu ile bir araya geleceğini açıkladı.

  Delavekuras, Sinirlioğlu ve Zeppos’un ikili, bölgesel ve uluslararası konuların yanısıra Türkiye-Yunanistan Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi’nin toplantısını da ele alacaklarını kaydetti.

  Dışişleri Bakanı Stavros Dimas’ın Türkiye’ye ziyareti ile ilgili soruları da yanıtlayan Sözcü, şu an ikili düzeyde bir ziyaretin programda olmadığını ancak iki taraf yetkililerinin uluslararası toplantılarda bir araya geldiklerini söyledi.

  Delavekuras, Mart ayı içinde Türkiye’de gerçekleştirilmesi beklenen “Suriye’nin Dostları Grubu” toplantısına Dimas’ın katılma olasılığının olduğunu da kaydetti.

  Okunma Sayısı ; 1.129

  Zeppos yarın Türkiye’ye geliyor Benzer Yazılar

  Irak’ta mart, 112 sivil, polis ve askerin hayatını kaybetmesiyle 2003’teki Amerikan işgalinden bu yana en az ölümün yaşandığı ay
  Suriye Ulusal Konseyi Başkanı Burhan Galyun, Arap Birliği Genel Sekreterliğiyle birlikte bir hafta içerisinde BM Güvenlik Konseyi’ne gitme
  Bank Asya 1. Lig’de yapılan maçta Kasımpaşa ile Adanaspor 1-1 berabere kaldı.
  Pakistan’da hükümetin petrol ürünleri ve sıkıştırılmış doğal gaza yaptığı zam tepkiye neden oldu.
  Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te bir benzin istasyonunda yangın sonucu patlama meydana geldi.

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Zeppos yarın Türkiye’ye geliyor Etiketler